• 03 759 39 03
  • Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.

Galerija 2019

Srečanje komornih skupin v Laškem

V sredo, 16.1.2019 je v Laškem potekalo srečanje komornih skupin glasbenih šol celjsko koroške regije. Na nastopu so se v glavnem predstavile komorne skupine trobil, saj je v začetku meseca februarja predtekmovanje tekmovanja Temsig in so si na ta način nabirali prepotrebne izkušnje.

Naša šola je sodelovalo za malo drugačno zasedbo in navdušila s svojim nastopom. Predstavili smo se v naslednji zasedbi: klavir (Julija Dovečar Bremšak), evfonij (Peter Kangler) in baletne plesalke (Neli Petek, Santina Medved, Maša Stojnšek in Mija Klokočovnik). Njihovi mentorji so Maja Kastratovik, Avgust Skaza in Elena Cioata.

Iskrena čestitka za odlično predstavo in predstavitev naše šole vsem nastopajočim in mentorjem!

© 2020 Glasbena šola Slovenske Konjice. Vse pravice so pridržane. Izdelal: Maksima Web art